SPEDICE

Specializujeme se mezinárodní nákladní přepravu a spediční služby. Váš náklad přepravíme rychle, bezpečně a spolehlivě.

  • Získáte kvalitní spediční služby
  • Přepravujeme po celé Evropě
  • Zboží doručíme vždy v termínu
  • Využíváme vlastní vozový park
  • Celou přepravu zařídíme za vás

PROFESIONÁLNÍ SPEDIČNÍ SLUŽBY

Hledáte spolehlivého přepravce pro váš náklad? Potřebujete převézt zboží rychle a bezpečně? Přejete si dovézt kusové zásilky i velkoobjemový náklad ze zahraničí? Spolehněte se na nás! Využijte profesionální spediční služby.
Poskytneme vám spolehlivou mezinárodní nákladní autodopravu a profesionální spediční služby.

Přepravujeme jednotlivé kusové zásilky i velkoobjemový náklad. Nákladní přepravu realizujeme po celé Evropě. Působnost spedice poskytujeme pro zákazníky z celé České republiky. Garantujeme vám rychlost, kvalitu a spolehlivost.

Poskytujeme

  • Svoz zboží a nakládku
  • Mezinárodní a vnitrostátní autodopravu
  • Nakládku a vykládku zboží

MEZINÁRODNÍ NÁKLADNÍ DOPRAVA

Specializujeme se na silniční mezinárodní nákladní přepravu. Zajistíme vám export zboží do zahraničí a import nákladu do České republiky. K nákladní přepravě využíváme vlastní vozový park, který zahrnuje moderní nákladní automobily.

Přepravíme vám kusové zásilky i velkoobjemový náklad a zajistíme vám jak příležitostnou přepravu nákladu, tak i pravidelný svoz zboží.

VNITROSTÁTNÍ NÁKLADNÍ DOPRAVA

Nedílnou součástí naší spedice je vnitrostátní nákladní autodoprava. Provádíme vnitrostátní nákladní přepravu zásilek i svoz zboží k exportu do zahraničí. Naše svozové místo se nachází v obci Zaječice u Chrudimi. V rámci vytěžování vozidel přepravujeme zásilky různé hmotnosti a objemu.

Zavolejte nám

Získejte náš přepravní ceník a více informací o mezinárodní a vnitrostátní nákladní dopravě. Zavolejte nám a získejte profesionální spediční služby. Autodoprava Blažek se těší na spolupráci.

Vedle spedičních služeb vám poskytneme certifikovaný autoservis nákladních vozů IVECO a pronájem přívěsných vozíků.