PŘÍVĚSNÉ VOZÍKY

Jsme autorizovaný dodavatel českých přívěsů Agados. Nabízíme vám prodej přívěsných vozíků, pronájem přívěsů i servis přívěsných vozíků včetně prodeje náhradních dílů.
  • Jsme autorizovaný dodavatel
  • Vyberete si z široké nabídky přívěsů
  • Poskytujeme servis přívěsných vozíků
  • Získáte náhradní díly za výhodné ceny
  • S výběrem přívěsu odborně poradíme

PRODEJ, PRONÁJEM A SERVIS PŘÍVĚSNÝCH VOZÍKŮ

Hledáte přívěsy pro převoz automobilů a motocyklů. Potřebujete krytý přívěsný vozík na svoz stavebního materiálu? Nebo sháníte podvozek přívěsu pro montáž speciální nástavby? U nás jste správně.

Nabízíme vám prodej nových i bazarových přívěsných vozíků, prodej náhradních dílů na přívěsy i záruční a pozáruční servis přívěsů. A pokud hledáte přívěsný vozík za auto na příležitostný převoz materiálu, pak využijte náš výhodný pronájem přívěsů.

PRODEJ PŘÍVĚSNÝCH VOZÍKŮ

Vyberete si z široké nabídky od malých přívěsných vozíků pro zahrádkáře, přes velké dvounápravové přívěsy na automobily až po speciální přívěsné vozíky. Dodáme vám přívěsné vozíky s plachtou nebo s víkem i samostatné podvozky přívěsů pro speciální nástavby, mezi které patří vodní cisterny, přívěsné skříně pro záchranáře nebo speciální prodejní přívěsy.

Nabízíme:

PRONÁJEM PŘÍVĚSŮ

Potřebujete převést nábytek nebo stavební materiál? Zavolejte nám! Zapůjčíme vám přívěsné vozíky přesně pro vaše potřeby. K pronájmu vám nabízíme kryté a otevřené přívěsné vozíky i automobilové přívěsy. Pronájem přívěsů poskytujeme na dobu od jednoho dne až po dobu několika týdnů.

SERVIS PŘÍVĚSNÝCH VOZÍKŮ

Potřebuje opravit váš přívěs? Máte technické problémy? Hledáte prodej náhradních dílů na přívěsné vozíky? Zavolejte nám! Provádíme kompletní servis přívěsných vozíků včetně pneuservisu. Opravíme vám elektroinstalaci, vyrovnáme promáčklé bočnice, vyměníme podlahu a opravíme nápravy i rámy přívěsů. Dodáme vám nová světla, bočnice a čela, elektrické zástrčky a zásuvky i další náhradní díly.

Nabízíme:
Navštivte nás
Využijte prodej, servis a pronájem přívěsných vozíků. Navštivte nás v obci Zaječice u Chrudimi a prohlédněte si naši nabídku. Součástí našich služeb je také nákladní přeprava a spedice.